Služby


Naše služby

Vybírejte z široké nabídky našich služeb týkajících se kompletních služeb v oboru povrchové úpravy materiálů:

Tryskání materiálů
na našich pracovištích v Brně a v Neslovicích, okr. Brno – venkov, cca 18 km JZ od Brna. Tryskací komora v Brně je 13m dlouhá, v Neslovicích 16m dlouhá – obě lze prodloužit. Tryskáme různými abrazivy (křemičitý písek, ostrohranná ocelová drť GH, balotina, korund).

Lakování materiálů
provádíme hlavně vysokotlakým bezvzdušným zařízením LARIUS NOVA 1:60, WAGNER-Leopard 1:55, TITAN 1:45. Lakujeme i klasickými vzduchovými pistolemi. Pro lakování vlastníme aplikační certifikáty od firmy Hempel s.r.o., Tikkurila s.r.o. a REMBRANDTIN s.r.o.. Máme vyškolené lakýrníky i pro aplikaci mokrých barev ve struktuře. Velikost i váha lakovaných kusů je téměř neomezená. Lakovna v Brně má velikost asi 800m2, v Neslovicích 1000m2.

Žárová metalizace – šopování
provádíme kyslíkoacetylenovým metalizačním zařízením AD3, metalizace Zinacor 850 (slitina Zn, Al), hliník, zinek, měď, mosaz, bronz.

Práškové lakování – komaxit
komaxit provádíme na pracovišti v Neslovicích. Lakujeme všemi druhy barev v odstínech RAL a jiných odstínových stupnicích. Velikost lakovaných kusů práškovou metodou je daná velikostí pece 2x2x3m.

Mokré lakování (provozny Brno - Neslovice)

Mobilní zařízení
provádíme zařízení pro provádění montážních akcí. Tryskání, metalizace a lakování provádíme na místě zákazníka – mosty, ocelové konstrukce, zábradlí, fasády budov, vodohospodářské zařízení, vodojemy, sanace zvětralých betonů a jiné. Z dřívější spolupráce s firmou ANTICOR máme zkušenosti s praceni pro RWE Transgas. Byly provedeny práce na objektech jižní a severní Moravy a to obnažení prostupů potrubí země-vzduch jejich tryskání na SA3 a metalizaci zinakorem. Následné nátěry barvami Hempel a Protegol. Tyto práce jsme schopni provádět v jakémkoli rozsahu a objemu.

Práce se provádí podle platných norem ČSN EN ISO 12944-5.

Fotogalerie:

Zadat poptávku